Apmācība

Kādus kārumus var ņemt līdzi uz nodarbībām!

Kādus kārumus var ņemt līdzi uz nodarbībām! - ObiDog

Nav noslēpums, ka man nepārāk patīk, kad nāk uz nodarbībām ar veikalā nopērkamajiem kārumiem. Bet tam nav nekāds sakars ar to, ka šie kārumi ir slikti, vai neveselīgi. Tieši pretēji, daudzi no viņiem ir pat tīri labi.

Galvenais iemesls kāpēc man viņi nepatīk ir, ka nodarbību laikā ir brīži, kad kārumi tiek ļoti intensīvi. Ik pēc 2-3sek. Veikalā nopērkamie kārumi ir sausi, un sunim ļoti ātri paliek sauss kakls. Ņemot vērā fakti, ka suns visu laiku ir kustībā, skrien vai lēkā, ir liela iespēja, ka viņš var aizrīties. Ir bijuši precedenti, un tas ne pavisma nav patīkami. Jāreaģē ir ļoti ātri, savādāk suns var arī neizdzīvot.

Otrkārt, ļoti dadziem no veikalā nopērkamajiem kārumiem ir ierobežojumi, cik daudz dienā šos kārumus viņi drīkst ēst. Vidēji, tie ir 5-10 kārumi dienā, un tas ir daudz pa maz priekš apmācības.

Tieši šo iemeslu dēļ uz nodarbībām ir jāņem līdzi naturālie kārumi (kā piemēram siers, desa, gaļa).

Mans mīļākais kārums viennozīmīgi ir gaļa. To suns noteikti var ēst vairāk, kā citus kārumus.

Rezumē par veikalā nopērkamajiem kārumiem, tos droši var pirkt, un dot sunim par labi padarītām lietām, vai arī vienkārši tāpēc, ka mīļš, bet uz nodarbībām jānāk ar gaļu.

Vienīgai izņēmums ir suņi, kuriem ir problēmas ar alerģiju, un vienīgais, ko viņi drīkst ēst ir sava diētiskā barība. Šādā situācijā protams mums nav varianti, un nāciet ar sauso barību.

Turpmākai lasīšanai

Vai mazie suņi ir dumi? - ObiDog
Suņu šķinres, ar kuru izvēli jābūt dikti uzmanīgiem. - ObiDog

Atstāt komentāru

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.