Kucēns spēlējoties kož

Vai tas ir normāli, ja kucēns spēlējoties kož? Suns kož saimniekam, ko darīt? Kā iemācīt kucēnu nekost? Šādi ir pēdējā laika populārākie jautājumi. Šajā video centos uz tiem atbildēt. Un uzreiz brīdinu – man nav burvju tabletītes, ar kuru visu atrisināt vienā mirklī. Būs jāstrādā, bet… ja ieguldīsiet situācijas risināšanā savu laiku un darbu, tad viss sanāks. Patīkamu skatīšanos!

Continue ReadingKucēns spēlējoties kož

Kas ir kucēnu socializācija, un kādas ir biežāk pieļautās kļūdas.

Ir pagājis gads kopš pēdējā šāda veida video. Ārprāts, kā laiks skrien! Šoreiz stāstīšu par kucēnu socializāciju jeb precīzāk – par kļūdām, kas tiek pieļautas, socializējot kucēnu. Šis ir tikai pirmais video par šo tēmu. Būs vēl un jau pavisam drīz. Ļoti ceru, ka jums noderēs

Continue ReadingKas ir kucēnu socializācija, un kādas ir biežāk pieļautās kļūdas.

Kas ir kucēnu socializācija

Ļoti svarīgs apmācības priekšnoteikums ir kucēna socializācija, jo tā ietekmē suņa uzvedību visas viņa dzīves laikā. Labi socializēts kucēns būs jums labs kompanjons, kas neizrāda bailes vai agresivitāti, sastopoties ar svešiem cilvēkiem vai neierastām situācijām, turpretī suns, kas nav izgājis socializāciju, ir grūtāk apmācāms un var kļūt par apgrūtinājumu gan jums, gan citiem pat ikdienišķās situācijās.

Continue ReadingKas ir kucēnu socializācija