Atsauksmes

Laipni lūdzam mūsu atsauksmju lapā! Šeit Jūs varat iepazīties ar mūsu klientu vērtējumiem un pieredzi, izmantojot mūsu produktus. Katra atsauksme ir vērtīgs avots, kas palīdz saprast mūsu produktu efektivitāti un klientu apmierinātību. Mēs esam pateicīgi par katru dalīto pieredzi, jo tas dod mums iespēju uzlabot mūsu pakalpojumus. Pārliecinieties paši, ko saka mūsu klienti un kā mūsu produkti ir uzlabojuši viņu un viņu mīluļu dzīvi
Based on 231 reviews
92%
(213)
4%
(10)
3%
(6)
0%
(1)
0%
(1)

Ļoti labi, viss apmierina.

E
Hexa pavada suņiem - Haki
Elvira Mozulcika

Hexa pavada suņiem - Haki

Iemaukti sunitim

Paldies, perfekti. Vislabaka cena Latvija

Sunim patīk!

Forša bumba- lieliska kvalitāte! Suns regulāri spēlējas- neapnīk. Apvieno divas mana suņa mīļākās lietas- bumbu un inteliģences spēli ar gardumiem! Iesaku!

Siksna ir ļoti ērtā un neslīd ārā no rokām. Patīkami, ka garumu var regulēt un nav nepieciešamas vairākas dažāda izmēra siksnas. Materiāls arī ir ideāls visiem laikapstākļiem un to ir viegli tīrīt.

Hexa pavada suņiem - Haki

Esmu ļoti apmierināta ar pirkumu. Superīga pavada. Nesamirks un līdz ar to nesamērcē cimdus. Izturīga. Viekli kopjama

Hexa 5m pavada melna

Paldies par pavadu un ieteikumu mūsu bostonietim pirkt 10mm pavadu, ja būtu ņēmuši 1,5 cm, tad tiešām būtu par masīvu. Pavada ļoti ērta, viegli pārvaldīt. Iesaku!

E
Hexa pavada suņiem - Melna
Edite Batjalo-Bosa

Kvalitatīva, iesaku.

Beaphar Feet Balsam ķepām

Laba struktūra, pietiekoši biezs, bet labi uzsūcas. Izskatās, ka mana suņa ķepas jutās labāk ejot pa Rīgas sasālītajām ietvēm.

Mr.Bandit suši rolli kārumi

Ļoti labi mīksti kārumu gabaliņi, ideāli apmācībām. Manam korgijpuikam ļoti garšo:)

K
Papildus - Pavadas garums
Kristīne Kazakēviča

Ļoti ērts pavadas konstruktors. Materiāls patīkams un viegli kopjams. Kvalitāte ideāla. 💯👍

Ļoti ergonomisks, izskatīgs un viegli kopjams iemaukts. Ātri un viegli uzvelkams un novelkams. Pateicoties sprādzei kakla daļā, iemaukts nav jāvelk caur galvu un jāaizskar ausis, ko bīglēns ļoti novērtē.

Hurtta iemaukti.

Ļoti ērti sunim,pateicoties sprādzēm abos sānos,viegli uzvilkt un novilkt.Izmēram liela regulēšanas amplitūda,derēs arī kucēnam labu laiku.Ļoti kvalitatīvi,par patīkamu cenu.Paldies!

Lieliska

Ļoti ērta lietošanā gan saimniekam, gan sunim:) Ļoti laba kvalitāte. Esmu priecīga, ka noskatījos Jūsu video par iemauktu izvēlēšanos sunim, kas arī atveda mani pie šī pirkuma! Paldies!

HURTTA Expedition

Izmēģinājām pagaidām vien pāris reizes, bet savu darbu izpildīja 100%. Ērti uzvelkama. Izmēru tabula atbilst patiesībāi. Labi pamanāma. Dizains netraucē nokārtot visas vajadzības. Jāņem vērā iemauktu gadījumā zem jakas izietojums, caur kuru iziet pavada. Cena arī forša!

Patīk un pilda savu funkciju.

Šī ir mana pirmā šī veida pavada. Šobrīd mācos ar suni viņu izmantot. Mācību procesā traucē, ka sunim paraujot cilpa ap ķermeni vairāk savelkas. Nekas traks, vienkārši traucē. Varbūt kaut ko daru nepareizi. Lieta, kas man dažkārt noderētu, ja situācijā, kad redzu, ka suns reaģēs un stiepsues uz priekšu, būtu cilpa aiz kuras pieķerties, gurnu augstumā. Bet tas tā, mans spec gadījums. Pavadas elementi ir kvalitatīvi. Esmu priecīga par pirkumu:)

Lelde

Ļoti kvalitatīva pavada.Sākumā domāju kad būs par lielu un smagu manām suņu meitenēm 3kg un 6kg ,bet kad pasūtijums atnāca biju laimīga ,jo viss bija kārtībā .Viss kā nākas un pastaigās ideāla un parocīga pavada

Perfekts risinājums

Beidzot ar šo pavadu pastaiga ar diviem suņiem ir tik pat viegla kā ar vienu! Ļoti ļoti ērta un arī forši izskatās!

Ideāli funkcionējoši un skaisti iemaukti

Ļoti ērti uzliekami un novelkami, beidzot sunim nav jāplēš ausis, velkot iemauktus. Materials patīkams!

I
DuoFlex Hexa pavada diviem suņiem - Haki
Inga Liekumniece-Grandāne

Ļoti praktiska un ērta pavadiņa,patīkams,viegli kopjams materiāls.

Brīnišķīgi der lielo izmēru suņiem. Pastaigas kļūst jautrākas!

Brieža Rags Suņiem "More" no Māras Brieži

Ļoti labi

Pavada super laba, neslīd, viegli tīrāma, nesmako un "nededzina" rokas. Esmu ļoti apmierināta.

der perfekti! Bet ražotajs varetu iestrādāt sānā pie viena pleca ravējsledzeju lai nav jāvelk pāri galvai. Tā kakla daļa nevisai ērti. Sunim nepatīk uzvilkšanas process, jo jāvelk pāri galvai. Piegāde un komunikācija un cena super!!!!!!!!! Paldies 🙂