Simple Solution Extreme smaku noņēmējs, 950ml 1 | ObiDog

Simple Solution Extreme smaku noņēmējs, 950ml

9,29 

Īpaši spēcīgs un unikāls Pro-Bacteria ražoto fermentu maisījums, 3x efektīvāk likvidē spēcīgākās smakas, piemēram, suņu urīna, izkārnījumu un vēmekļu smaku. Ātri neitralizē smakas.

Veikalā 4 prece/-es (ja pasūtīsiet vairāk preces, piegādes termiņš var būt ilgāks) | 1-3 dienas

Apraksts

SIMPLE SOLUTION EXTREME LĪDZEKLIS SUŅU TRAIPU&SMAKU NOTĪRĪŠANAI. Īpaši spēcīgs un unikāls Pro-Bacteria ražoto fermentu maisījums, 3x efektīvāk likvidē spēcīgākās smakas, piemēram, suņu urīna, izkārnījumu un vēmekļu smaku. Ātri neitralizē smakas. Novērš atkārtotu teritorijas iezīmēšanu. Pirms lietošanas saslaucīt netīrumus. Kārtīgi sakratīt un pārbaudīt krāsu izturību uz nelielas virsmas maz redzamā vietā. Nav piemērots ādas izstrādājumiem.

Lietošana: Urīna/izkārnījumu traipi: Pagriezt sprauslu putu režīmā un aizvērt vāciņu (A) Izsmidzināt putas uz traipa, uzgaidīt 5 min., nosusināt. Ja traips saglabājas, atkārtot procedūru. Ļaut nožūt 24-48 stundas un sausu izsūkt ar putekļsūcēju.

Urīna/izkārnījumu smaka: Pagriezt sprauslu smidzināšanas režīmā un atvērt vāciņu (B). Izsmidzināt uz notīrītas vietas 2x, nosusināt. Ļaut nožūt 24-48 stundas un sausu izsūkt ar putekļsūcēju. Vēmekļu/asins traipi: piesātināt traipu kārtīgi (B vai C) un uzgaidīt 10 min., nosusināt. Ļaut nožūt 24-48 stundas un sausu izsūkt ar putekļsūcēju.

Sastāvs: aromātviela, amila cinnamāls, heksila cinnamāls, hidroksiizoheksila 3-cikloheksēns, karboksaldegīds, bronopols, 1,2 – benzizotiazolīns-3-ons.

Brīdinājumi: Izvairīties no saskares ar acīm. Pirmā palīdzība: Pēc saskares ar acīm, mazgājiet 15 minūtes. Ja rodas kairinājums, konsultējieties ar ārstu. Uzglabāt bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā. Iepakojums: 945ml.

Ražotājs: The Bramton Company, LLC.

Papildu informācija

Svars 0,950 kg
suna-izmers

Liels suns, Maza izmēra suns, Vidēja izmēra suns

suna-vecums

Kucēnu, Pieaugušiem suņiem, Senioriem

zimols

The Bramton Company

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Simple Solution Extreme smaku noņēmējs, 950ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.