Apmācība

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības - ObiDog

Sveicināti ObiDog suņu skolas blogā!

Šeit Jūs uzzināsiet visu par dažādām suņu apmācības iespējām, kas Jums un Jūsu mīluļiem ir pieejamas. No individuālām nodarbībām līdz grupu apmācībām, mēs piedāvājam plašu apmācību klāstu, lai atbildētu uz katru Jūsu un Jūsu suņa vajadzību. Uzziniet, kā izvēlēties sev un savam sunim piemērotāko nodarbību veidu, lai kopā varētu sasniegt izcilus rezultātus.

Kā izvēlēties suņu skolas nodarbības, autors: Ivars Lielpēteris

Individuālās vai grupu nodarbības?

Mūsu suņu skolā piedāvājam gan individuālās nodarbības, gan grupu nodarbības. Lai piedalītos grupu nodarbībās, tagad ir nepieciešama vismaz viena individuālā nodarbība. Individuālās nodarbības, piemēram, suņu apmācība mājās un attālinātas nodarbības, ir domātas konkrētu problēmu risināšanai. Grupu nodarbības, piemēram, kucēnu skola un pamata apmācības kurss, ir piemērotas suņu mācībām.

Ja suns negrib ēst

Ja Jūsu suns izvairās no ēšanas, tas var ietekmēt apmācības procesu. Kārums ir svarīgs motivācijas elements suņu apmācībā, bet tam nevajadzētu būt vienīgajam iemeslam, kāpēc suns Jums klausa. Ja suns negrib ēst, tas var radīt problēmas nodarbībās. Bieži vien tas ir saistīts ar nepareizu ēšanas režīmu vai pārlieku lutināšanu. Lai atrisinātu šo problēmu, iesakām veikt individuālu tikšanos vai attālinātu konsultāciju, lai saprastu un mainītu suņa ēšanas paradumus. Pēc šīs problēmas risināšanas varat sākt apmeklēt grupu nodarbības.

Online Kurss: Pirmie soļi dzīvē ar kucēnu

Ja Jūsu mājās ir ienācis kucēns, mūsu online kurss Pirmie soļi dzīvē ar kucēnu sniegs Jums nepieciešamo informāciju par pirmajām nedēļām kopā ar jauno mīluli.

Vecuma kategorijas nodarbībām

  • 2-3 mēneši: Individuāla tikšanās vai attālināta konsultācija.
  • 3-4 mēneši: Laiks sākt kucēnu skolu.
  • 4-5 mēneši: Iespēja izvēlēties starp kucēnu skolu un pamata apmācības kursu.
  • Vecāks par 5 mēnešiem: Pamata apmācības kurss.
  • Pieaudzis vai vecs suns: Jāatceras, ka nekad nav par vēlu uzsākt suņu apmācību.

Jautājumi un Atbildes (BUJ)

Jautājums: No kura vecuma manam kucēnam vajadzētu sākt apmeklēt suņu skolas nodarbības?

Atbilde: Kucēni var sākt apmeklēt mūsu suņu skolas nodarbības no 3 mēnešu vecuma. Mēs iesakām sākt ar kucēnu skolu, kas ir lieliska vieta socializācijai un pamata prasmju apgūšanai.

Jautājums: Vai manam sunim ir nepieciešamas individuālās nodarbības pirms grupu nodarbībām?

Atbilde: Lai piedalītos grupu nodarbībās, Jūsu sunim ir nepieciešama vismaz viena individuālā nodarbība. Tas palīdzēs mums labāk saprast Jūsu suņa vajadzības un nodrošināt efektīvāku apmācību.

Jautājums: Ko darīt, ja mans suns ir bailīgs vai agresīvs?

Atbilde: Bailīgiem vai agresīviem suņiem mēs iesakām sākumā veikt individuālas konsultācijas. Tas ļaus mums izprast problēmas cēloņus un izstrādāt piemērotu apmācības plānu.

Jautājums: Kādas ir Jūsu suņu skolas apmācības metodes?

Atbilde: Mūsu suņu skola izmanto humānas un zinātniski pamatotas apmācības metodes. Mēs koncentrējamies uz pozitīvu pastiprinājumu, lai veicinātu labu uzvedību un veidotu stipras saiknes starp suņiem un to saimniekiem.

Jautājums: Vai Jūs piedāvājat tiešsaistes apmācības kursus?

Atbilde: Jā, mēs piedāvājam tiešsaistes kursu "Pirmie soļi dzīvē ar kucēnu", kas ir lieliski piemērots jauniem suņu saimniekiem. Kurss sniedz svarīgu informāciju par suņu kopšanu un pamata apmācību. Kā arī ir iespējams konsūltēties "ZOOMā"

Jautājums: Cik ilgi ilgst suņu skolas nodarbības?

Atbilde: Mūsu nodarbību ilgums var atšķirties atkarībā no kursa veida. Parasti nodarbības ilgst apmēram 1 stundu.

Turpmākai lasīšanai

Vai izvelkamās pavadas ir sliktas? - ObiDog
Trīs galvenās kļūdas pastaigā ar saviem suņiem - ObiDog

Atstāt komentāru

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.